Rok 2017 jest szczególnym dla firmy Tekniska Polska, ponieważ właśnie w sierpniu bieżącego roku obchodzimy 15-lecie naszej działalności. Od samego początku dostarczamy bezkompromisowe jakościowo rozwiązania z obszaru transmisji danych, które doskonale spisują się miedzy innymi w kolei, transporcie, energetyce, gazownictwie, szeroko rozumianej automatyce przemysłowej, ale również w projektach naukowych. Do grona naszych stałych klientów możemy zaliczyć dziś największe i najbardziej wymagające przedsiębiorstwa, będące liderami na rodzimym rynku, o czym najlepiej świadczą liczby – już ponad 45 tyś. urządzeń z naszej oferty znalazło swoje zastosowanie w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Najważniejszą i najbardziej wiarygodną ocenę naszej pracy wystawiają nam nasi Klienci i Partnerzy. Piętnaście lat naszej działalności obfitowało w liczne wyrazy uznania w postaci nagród i pozytywnych opinii. Są one dla nas motywacją do ciągłego doskonalenia i potwierdzeniem słuszności założenia, które jest fundamentem naszej działalności: dostarczamy tylko najlepsze rozwiązania i produkty – takie, które nie zawiodą zaufania jakim obdarzyli nas nasi Klienci. Rynek doceniał nas wielokrotnie przyznając m.in. tytuł „Produkt Roku” naszym switchom Lynx (Westermo), zapraszając naszych specjalistów, jako prelegentów na najważniejsze konferencje branżowe czy też publikując eksperckie artykuły techniczne autorstwa naszych inżynierów. Politechnika Śląska zaprosiła nas do współpracy w projekcie budowy ekologicznego pojazdu Silesian Green Power, który z naszymi urządzeniami na pokładzie zdobył drugie miejsce podczas światowego finału konkursu Greenpower Corporate Challenge na torze Silverstone. Rokrocznie otrzymujemy nagrody za największe wzrosty sprzedaży. Ukoronowaniem naszych starań był tytuł Najlepszego Dystrybutora na Świecie przyznany nam publicznie w 2016 roku przez Westermo Teleindustri podczas konferencji z udziałem naszych Klientów. Warto także podkreślić, że jako jedni z nielicznych dystrybutorów na świecie świadczymy pełne wsparcie i serwis techniczny dla oferowanych rozwiązań. Nie spoczywamy jednak na laurach! Ciągle doskonalimy i rozwijamy umiejętności naszych specjalistów by w kolejnych latach zapewnić Klientom jeszcze lepsze wsparcie i cieszyć się udziałem w budowaniu ich przewagi rynkowej.

Dla setek odbiorców, którzy nam zaufali, jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. To właśnie dzięki naszym Klientom i Partnerom działamy nieprzerwanie i z pasją już 15 lat. Wszystkim naszym Klientom i Partnerom serdecznie dziękujemy za wieloletnią, owocną współpracę i życzymy sobie i pozostałym kolejnych lat sukcesu oraz realizacji wszelkich założonych celów !!!

Zespół Tekniska Polska