Trzydziesta edycja Międzynarodowych Targów Bielskich Energetab zakończyła się. W tym roku jubileusz targów Energetab zbiegł się z jubileuszem Tekniska Polska, która obchodzi piętnastolecie działalności. Szacuje się, że bielski Energetab odwiedziło kilkanaście tysięcy osób zainteresowanych tematyką imprezy.

Tekniska Polska prezentowała podczas targów rozwiązania komunikacyjne dedykowane dla sektora energetycznego, adresowane do jego wielu branż: począwszy od wytwarzania energii, poprzez dystrybucję, na jej odbiorze kończąc. Akcentowaliśmy także niezwykle istotny dziś temat cyberbezpieczeństwa, które dla procesów wytwarzania i dystrybucji energii ma kluczowe znaczenie.  Targi były także świetną okazją by zaprezentować nowości sprzętowe, które w tym roku pojawiły się w naszej ofercie: wchodzący do produkcji, nowy dwudziestoośmioportowy switch Westermo RFIR z wydajnej rodziny Redfox.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili nam swój czas odwiedzając podczas targów nasze stoisko i poruszając w rozmowach wiele interesujących tematów. Zapraszamy do udziału w kolejnych targach i zachęcamy do śledzenia zarówno serwisu Tekniska Polska jak i naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdą Państwo najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach, w których bierzemy udział.

Zespół Tekniska Polska