News

 • Konferencja Security Case Study 2020

  10 i 11 września rusza tegoroczna, wyjątkowa, wirtualna edycja konferencji cyberbezpieczeństwa Security Case Study 2020. Będziemy w tym wyjątkowym świecie, by spotkać się z Wami!

  Czytaj dalej
 • Wywiad z CEO Zuzanną Wieczorek

  Nasza CEO, ZuzannaWieczorek, udzieliła ostatnio wywiadu portalowi CEOMagazynPolska. Rozmawiała nie tylko o #OT i wyzwaniach w branży, ale również o współczesnym systemie edukacji czy pandemii.

  Czytaj dalej
 • Webinaria i szkolenia online

  Blokada wynikający z ogłoszenia stanu epidemii wymusiła na nas intensyfikację działań w cyberprzestrzeni. Dołącz bez wychodzenia z domu do szerokiego grona zadowolonych osób ...

  Czytaj dalej
Przejdź do pozostałych wpisów
W każdym pociągu

W nowoczesnych pociągach kolei naziemnej lub metra w Polsce znajdują się rozwiązania sieciowe dostarczane przez Tekniska Polska. Sieci przemysłowe w aplikacjach kolejowych pracują w najtrudniejszych warunkach środowiskowych cechujących się dużą zmiennością.

Czytaj dalej
WeOS - platforma sukcesu

WeOS (Westermo Operating System) to system operacyjny firmy Westermo będący odpowiedzią na rosnące wymagania obecnych i przyszłych aplikacji przemysłowych. Platforma ta będzie standardem dla wszystkich produktów sieciowych Westermo.

Czytaj dalej
Nowa wersja WeConfig - narzędzia do zaawansowanego zarządzanie siecią przemysłową

WeConfig jest narzędziem NCM (Network Configuration Management) służącym do konfiguracji i zarządzania siecią przemysłową. Oprogramowanie zapewnia (więcej...)

Czytaj dalej
Vipery

Viper przewyższa wymagania normy EN 50155, stawiane urządzeniom wykorzystywanym w aplikacjach kolejowych. Viper jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji, w których standardowe przełączniki Ethernet mogą nie działać poprawnie z uwagi na duże obciążenia mechaniczne, wibracje, pył, wilgoć czy kondensację.

Czytaj dalej