Już wkrótce wyjątkowe wydarzenie! W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się jedyna w południowej Polsce konferencja CyberTek w całości poświęcona problematyce cyberbezpieczeństwa przemysłowego. Myśl przewodnia CyberTek 2019 brzmi: :"Ekosystem cyberbezpieczeństwa. Współpraca i współzależność w systemach przemysłowych".
Wśród prelegentów pojawią się osoby które w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przemysłu zyskały status uznanych autorytetów. Naszym celem jest stworzenie konferencji o wysokiej wartości merytorycznej, wnoszącej wymierne wartości w rozwój zawodowy uczestników. Naszą ambicją jest, aby konferencja CyberTek stała się cyklicznym, profesjonalnym wydarzeniem technicznym, skierowanym zarówno do inżynierów i entuzjastów tajników cyberbezpieczeństwa sieci OT, jak i do managerów - osób decyzyjnych, na których spoczywa odpowiedzialność skutecznego zaplanowania spójnych działań, budżetów, struktury organizacyjnej oraz podjęcia ostatecznych decyzji. Będziemy dyskutować o najlepszych praktykach – a tym, co i w jaki sposób robić, aby nasze działania były skuteczne, odpowiednio rozplanowane w czasie i dopasowane do konkretnych realiów.

Szczegóły wydarzenia, możliwość dokonania zgłoszeń, sylwetki Prelegentów mogą Państwo znaleźć na specjalnie powstałej w tym celu stronie internetowej: www.cybertek.com.pl