WeOS to system operacyjny switchy i routerów Westermo, umożliwiający tworzenie złożonych sieci wykorzystujących różne media transmisyjne, statyczny i dynamiczny routing oraz złożone topologie redundantne wielokrotnych pierścieni w warstwie drugiej i trzeciej. Nowa wersja WeOS 4.28.4 zawiera szereg nowych funkcji, aktualizacje zabezpieczeń i ulepszenia, które Westermo regularnie wprowadza do swego systemu.
Wersja WeOS 4.28.4 do pobrania tutaj oraz w kartach poszczególnych produktów marki Westermo.

Czy wiesz, że urządzenia zarządzane przez WeOS mogą przejść od pierwszego włączenia do pełnej transmisji, w tym routingu i zapory firewall w mniej niż 14 sekund?


Nowy WeConfig
został opracowany w celu zaspokojenia potrzeb związanych ze złożonością sieci oraz wzrostem  zapotrzebowania na łatwą, szybką i bezpieczną konfigurację.
Powtarzające się i czasochłonne zadania można zautomatyzować, a złożone konfiguracje można wdrożyć za pomocą kilku kliknięć. Używanie WeConfig zarówno do początkowej konfiguracji, jak i bieżącej konserwacji po uruchomieniu może zaoszczędzić setki roboczogodzin w całym okresie eksploatacji sieci.
Nowa wersja WeConfig 1.12.0 do pobrania w tym miejscu.

Czy wiesz, że WeConfig może automatycznie wykonać kopię zapasową wszystkich urządzeń WeOS w sieci raz dziennie i zasygnalizować, jeżeli ktoś próbował wprowadzić zmiany w konfiguracji, aby umożliwić przeprowadzenie cyberataku?