O nas

Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o. o., 

jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań  firmy Westermo Network Technologies AB

Od 1975 roku Firma Westermo jest wiodącym światowym producentem w zakresie jakości, jak również innowacyjności przemysłowych systemów transmisji danych. Westermo oferuje pełnię rozwiązań sprzętowych i oprogramowań tworzonych z myślą o surowych wymaganiach aplikacji przemysłowych.

W Polsce jedynym dystrybutorem marki Westermo jest Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o. o. – od kilkunastu lat dostarczająca swoim Klientom pionierskie rozwiązania technologiczne z zakresu przemysłowych systemów transmisji danych. Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu, dlatego pomagamy im w realizacji ich celów, udostępniając zaawansowane urządzenia techniczne, wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów na każdym etapie realizacji projektów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wyspecjalizowaną kadrę inżynierów i sprzedawców, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu technicznemu.

Oferujemy systemy komunikacji wykorzystujące drogę bezprzewodową, okablowanie miedziane lub światłowodowe w zależności od możliwości technicznych i/lub istniejącej infrastruktury. Zapewniamy również konsultację i optymalizację projektu, stworzenie koncepcji projektowej, kompletację dostaw opierając się na rozwiązaniach wysokiej jakości, bezpłatne profesjonalne wsparcie techniczne przed zakupem i w całym okresie eksploatacji, konfigurację oraz pomoc w uruchomieniu aplikacji, szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Tekniska oraz szkolenia indywidualne. Proponujemy urządzenia najwyższej jakości gwarantujące niezawodną i stabilną pracę na przestrzeni wielu lat eksploatacji, co pozwala na zmarginalizowanie, często wysokich, kosztów serwisowych.

Na krajowym rynku zajmujemy się rozwiązaniami dedykowanymi dla przemysłu wydobywczego, transportu kolejowego, morskiego, energetyki, gazownictwa, wodociągów, przemysłu spożywczego oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. W oparciu o własne doświadczenia jak i współpracę z partnerami na całym świecie zbudowaliśmy bazę wiedzy pozwalającą na rzetelną i szybką reakcję na potrzeby naszych Klientów.

Polityka Jakości i Bezpieczeństwa Informacji Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.

Polityka jakości i bezpieczeństwa informacji Tekniska Polska Sp. z o.o. to spójna i zgodna ze strategią Zarządu wizja rozwoju spółki gwarantująca naszym klientom, że świadczone przez nas usługi spełniają ich potrzeby jak i oczekiwania.

Spółka Tekniska Polska Sp. z o.o. jest zorientowana na tworzenie koncepcji projektowych sieci przemysłowych, ich optymalizację
i kompletację dostaw technologicznie zaawansowanych urządzeń do transmisji danych przy utrzymaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa sieci.

Przedmiotem działalności spółki jest prowadzenie działalności biznesowej w zakresie:

 • sprzedaży i serwisu urządzeń telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej,
 • projektowania i doradztwa w zakresie sieci przemysłowych transmisji danych, w tym projektów cyberbezpieczeństwa.

Przez wysoką jakość produktów i usług rozumiemy kompleksowe, profesjonalne i terminowe zaspokojenie wymagań Klienta w oparciu
o główne cele polityki jakości i bezpieczeństwa informacji.

Głównymi celami Spółki są:

 • sprostanie wysokim oczekiwaniom jakościowym klientów poprzez efektywną współpracę na każdym etapie realizowanego projektu
  w zakresie konsultacji, projektowania i realizacji usług,
 • zapewnienie wysokiej jakości oferowanego sprzętu i usług poprzez wartości dodane takie jak:
  • długie okresy gwarancyjne,
  • szybką reakcję na potrzeby klienta,
  • profesjonalne i kompleksowe doradztwo techniczne,
  • krótkie terminy realizacji napraw w ramach gwarancji,
  • terminowe realizowanie dostaw urządzeń i usług,
  • zapewnienie bezpieczeństwa sieci klienta,
  • ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników,
  • wdrażanie działań prorozwojowych.
 • umacnianie pozycji lidera i eksperta w zakresie przemysłowych systemów transmisji danych przez organizowane dla klientów szkolenia, seminaria oraz warsztaty techniczne,
 • dbałość o zachowanie wysokich standardów w obszarze bezpieczeństwa informacji,
 • stosowanie w działalności Spółki mających zastosowanie wymagań prawnych i innych,
 • ciągłe doskonalenie i utrzymywanie w Spółce systemu zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji.

  Zarząd Tekniska Polska