O nas

Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o. o., 

jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań  firmy Westermo Network Technologies AB

Od 1975 roku Firma Westermo jest wiodącym światowym producentem w zakresie jakości, jak również innowacyjności przemysłowych systemów transmisji danych. Westermo oferuje pełnię rozwiązań sprzętowych i oprogramowań tworzonych z myślą o surowych wymaganiach aplikacji przemysłowych.

W Polsce generalnym dystrybutorem marki Westermo jest Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o. o. – od kilkunastu lat dostarczająca swoim Klientom pionierskie rozwiązania technologiczne z zakresu przemysłowych systemów transmisji danych. Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu, dlatego pomagamy im w realizacji ich celów, udostępniając zaawansowane urządzenia techniczne, wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów na każdym etapie realizacji projektów. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wyspecjalizowaną kadrę inżynierów i sprzedawców, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu technicznemu.

Oferujemy systemy komunikacji wykorzystujące drogę bezprzewodową, okablowanie miedziane lub światłowodowe w zależności od możliwości technicznych i/lub istniejącej infrastruktury. Zapewniamy również konsultację i optymalizację projektu, stworzenie koncepcji projektowej, kompletację dostaw opierając się na rozwiązaniach wysokiej jakości, bezpłatne profesjonalne wsparcie techniczne przed zakupem i w całym okresie eksploatacji, konfigurację oraz pomoc w uruchomieniu aplikacji, szkolenia i warsztaty z cyklu Akademia Tekniska oraz szkolenia indywidualne. Proponujemy urządzenia najwyższej jakości gwarantujące niezawodną i stabilną pracę na przestrzeni wielu lat eksploatacji, co pozwala na zmarginalizowanie, często wysokich, kosztów serwisowych.

Na krajowym rynku zajmujemy się rozwiązaniami dedykowanymi dla przemysłu wydobywczego, transportu kolejowego, morskiego, energetyki, gazownictwa, wodociągów, przemysłu spożywczego oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. W oparciu o własne doświadczenia jak i współpracę z partnerami na całym świecie zbudowaliśmy bazę wiedzy pozwalającą na rzetelną i szybką reakcję na potrzeby naszych Klientów.